10 dôvodov prečo je obraz rovnako dôležitý ako tvoja posteľ / 2.ČASŤ

 

Keď si vyberáš posteľ, musí byť dostatočne veľká, pohodlná a vkusná. Ak sa dobre nevyspíš, celý deň máš úplne pokazený. Rovnako tak na teba vplýva aj obraz, na ktorý sa deň čo deň pozeráš. A nielen preto je jeho výber tak dôležitý.

 

Maľovaný obraz ťa dokáže správne naladiť. V kuchyni ti dodá plná misa čerstvého ovocia na obraze neskutočnú chuť do jedla. V miestnosti ktorá je orientovaná severne a nenájdeš v nej veľa svetla, môžeš slnkom na obraze “zaliať” celý interiér a nádherne ho presvetliť. Nežné no moderným štýlom maľované kvety nad posteľou ti zabezpečia príjemnú relaxačnú atmosféru so štýlovým dizajnom.

 

Prečítaj si ďalšie dôvody, prečo si vybrať maľovaný obraz a vyber si v našej pestrej ponuke obrazov >>> TU <<<

 


 

 

6. Inšpiruje a podporuje kreativitu


Tento dôvod je jasný - izba bez umenia je málo výrazná a chýba jej nápaditosť. Na druhej strane, originálne maľované obrazy podporujú kreativitu a umeleckú inšpiráciu. Je veľmi dôležité obklopiť sa umeleckými obrazmi v dome, kde vyrastajú deti, aby im toto umenie pomohlo v rozvíjaní kreatívneho myslenia.

 

 


 

7. Umenie štartuje komunikáciu


Zavesiť si maľovaný obraz na stenu je spôsob, ako prejaviť svoju osobnosť. Podľa výskumov sú hostia väčšinou zvedaví na výber umeleckých predmetov. Krásny maľovaný obraz je spôsob, ako ukázať tvoju umeleckú zbierku počas vášnivej konverzácie s hosťami.

 

 


 

8. Vytvára obývateľné prostredie


Dokonca aj v pracovni môže umenie pôsobiť komfortne. Domáca pracovňa sa tak môže zmeniť z miesta na prácu a biznis na relaxačnú a produktívnu. A to všetko zavesením umeleckého obrazu na stenu.

 

 


 

9. Udrží tvoj mozog aktívny


Umelci používajú umenie ako médium na vyjadrenie osobných myšlienok, politických či sociálnych pozadí, ale aj nato aby sme mohli ako pozorovatelia premýšľať. Často lúštime krížovky, kvízy či puzzle aby sme si udržali mozog aktívny. Dá sa to ale aj inou cestou, napríklad vlastniť doma originálny maľovaný obraz.

 

 


 

10. Relaxuj s obrazom

 

V uponáhľanom svete, kde prevláda stres, rýchlosť či produktivita by mal byť domov miestom na relax. Prísť domov po dlhom dni z práce, aby sme si sadli na gauč pred telku alebo pozerali na prázdnu stenu nie je ani zďaleka také upokojujúce. Vytvor si pozitívne myšlienky pohľadom na nádherný maľovaný obraz. 

 

VRÁTIŤ sa na 1.ČASŤ <<<

 

 

 

ZTgwMzhkNz