Hľadáš dokonalý valentínsky darček? Zamiluj si našu zľavu >>>

 

Blíži sa Valentín a premýšľaš, ako potešiť tých, na ktorých ti záleží najviac? Možno tento sviatok neoslavuješ, no aj tak premýšľaš o modernom obraze z fotografie, ktorý by sa ti hodil do rodinnej galérie? Teraz je ten správny čas kúpiť si ho za skvelú cenu!

 

Daj vedieť blízkym, čo cítiš. Ak ti slová nestačia, povedz to obrazom. Máme pre teba pár netradičných tipov, ktoré zaručene potešia a spôsobia prudko nákazlivý úsmev rodine, priateľom, všetkým, na ktorých ti záleží, ale predovšetkým tebe.

 

Vyjadri svoju lásku na plátne - daruj tlačený obraz z ľubovoľnej fotografie tých, ktorí sú tvojmu srdcu najbližší.


Len teraz so špeciálnou valentínskou zľavou 20%!

 

Fotka s tvojou láskou ako obraz - oživ spomienku na Váš veľký deň a zaves si ju na stenu v teple rodinného krbu. Takéto momenty sa oplatí prežívať zakaždým, ako sa pozrieš na svoj nový obraz na plátne v krásnych sýtych farbách, alebo v nostalgických a umeleckých odtieňoch čierno-bielej a sépie.


Každá návšteva sa bude u vás cítiť ešte domáckejšie a radi si pospomínajú na významný okamih vo vašom živote.

ons3.png

 

 

ons2.jpg

Fotka tvojho miláčika ako obraz - Vyjadri lásku k svojmu štvornohému členovi rodiny. Tvoj maznáčik tak môže spríjemňovať všedné i sviatočné dni a štýlovo dopĺňať interiér.


Obraz z vlastnej fotografie je najlepším nápadom, ako si dekorovať domov, pretože si k nemu vytvoríš silné citové puto a v akejkoľvek izbe bude odteraz ešte viac pohody. Láska vytlačená na plátne sa tak útulne premietne aj do tvojho domova. Tvoj nový obraz z fotografie sa stane ďalším čestným členom rodiny.

 

 

 

Fotka dieťaťa ako obraz - zastav čas a daj nám možnosť vytlačiť ti obraz z fotografie tvojej dcérky, synčeka, vnuka, vnučky, či akýchkoľvek milovaných ratolestí. Bude pre nás česť vyrobiť ti na mieru obraz z kvalitného prírodného plátna poctivej ručnej výroby, ktorým si môžeš spríjemniť domov a tešiť sa zo vzácnych rodinných okamihov.


Valentín nemusí byť len pre čerstvo zamilovaných, náš prvotriedny obraz z fotografie dostane určite aj starých rodičov.


ons1.jpg

 

 

 

ons5.jpg

Rodinná fotografia ako obraz - rodina je poklad nad všetkými pokladmi. My v obraznastenu.sk to vieme, a preto sa snažíme chrániť tieto hodnoty. Dovoľ nám zhotoviť pre teba a blízkych obraz tradičnej ručnej výroby, na ktorý používame špičkové talianske bavlnené plátno a kvalitné hrubé lišty.


Tvoj nový obraz z fotografie vytlačíme v digitálnej kvalite, na ktorej sa podieľajú naši špecialisti.

 

 

 

Fotka ako spomienka na dôležitý okamih - Chceš si zvečniť výlet, či moment, ktorý pre teba znamená veľmi veľa? Vyber si obraz na stenu vytlačený z fotografie a každú krásnu udalosť v tvojom živote, budeš mať pred očami každý deň a v každej situácii.


Chceme, aby sa tvoje bývanie premenilo na skutočný domov. Vytvor si domácu pohodu a relaxuj s obraznastenu.sk

ons4.jpg

 


Vyjadri lásku originálnym spôsobom. Povedz to našim unikátnym obrazom z fotografie. Nájdeš ho v ponuke v rôznych rozmeroch a vyhotoveniach (štvorec, obdĺžnik a panoráma), aby bol vytvorený presne podľa tvojich predstáv.
 

 

YjI4ZDEyN