Úvod »» Nálepka na stenu Zľava 40 % EXTRÉMNE ŠPORTY 75x150 cm NAEX016/24h - svetlo sivá


        

Nálepka na stenu Zľava 40 % EXTRÉMNE ŠPORTY 75x150 cm NAEX016/24h - svetlo sivá

skladom

akcia


 

Dostupnosť: U teba DOMA o 1 - 3 pracovné dni
Číslo produktu: ZNFZNAEX016/75x150/72/24h
bežná cena 21,99 €
naša cena bez DPH : 10,99 €
naša cena s DPH (20 %):
13,19 €

Popis produktu

Všetky naše nálepky na stenu sú vyrobené zo špeciálnej matnej samolepiacej fólie s rôznymi veľkosťami. Nálepky na stenu sa lepia predovšetkým na rovné hladké povrchy a je potrebné myslieť na to, že sa viackrát použiť nedajú. Po nalepení, resp. odlepení sa vo väčšine prípadov nemusíte báť odlepenia omietky, farby či zanechania lepidla.

Výhodou nálepiek na stenu oproti maliarskym šablónam je pohodlnosť, rýchlosť ich umiestnenia a nezanechanie nežiaducich kvapiek a nerovností pri maľovaní. Naše fólie doručujeme s prenosnou fóliou, vďaka ktorej je nalepenie na stenu veľmi jednoduché a je možné jej postupné odstránenie.

Nálepky na stenu zobrazené na ilustračnej fotografii je možné objednať si v akejkoľvek farbe podľa vzorkovníka farieb zobrazeného vyššie. Pri výbere farby Vás však upozorňujeme, že sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia farieb vášho monitora.

Akékoľvek vaše otázky veľmi radi zodpovieme v centre služieb zákazníkov, kde nás môžete kontaktovať e-mailom alebo telefonicky prostredníctvom nášho Centra služieb zákazníkom.

 

MANUÁL K NALEPENIU NÁLEPIEK NA STENU


M2MzMjk5