Úvod »Zľavy %»Nálepky na stenu » Nálepka na stenu LIGA MAJSTROV 50x50 cm NAF003/24h - biela farba


        

Nálepka na stenu LIGA MAJSTROV 50x50 cm NAF003/24h - biela farba

skladom

zľava


 

Dostupnosť: U teba DOMA o 1 - 3 pracovné dni
Číslo produktu: ZNFZNAF003/50x50/10/24h
Výrobca: ARTMIE
bežná cena 14,99 €
naša cena bez DPH : 9,99 €
naša cena s DPH (20 %):
11,99 €

Popis produktu

Všetky naše nálepky na stenu sú vyrobené zo špeciálnej matnej samolepiacej fólie s rôznymi veľkosťami. Nálepky na stenu sa lepia predovšetkým na rovné hladké povrchy a je potrebné myslieť na to, že sa viackrát použiť nedajú. Po nalepení, resp. odlepení sa vo väčšine prípadov nemusíte báť odlepenia omietky, farby či zanechania lepidla.

Výhodou nálepiek na stenu oproti maliarskym šablónam je pohodlnosť, rýchlosť ich umiestnenia a nezanechanie nežiaducich kvapiek a nerovností pri maľovaní. Naše fólie doručujeme s prenosnou fóliou, vďaka ktorej je nalepenie na stenu veľmi jednoduché a je možné jej postupné odstránenie.

Nálepky na stenu zobrazené na ilustračnej fotografii je možné objednať si v akejkoľvek farbe podľa vzorkovníka farieb zobrazeného vyššie. Pri výbere farby Vás však upozorňujeme, že sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia farieb vášho monitora.

Akékoľvek vaše otázky veľmi radi zodpovieme v centre služieb zákazníkov, kde nás môžete kontaktovať e-mailom alebo telefonicky prostredníctvom nášho Centra služieb zákazníkom.

 

MANUÁL K NALEPENIU NÁLEPIEK NA STENU


Njg3NTdlN