S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

Maľované obrazy FENG SHUI

Veľmi nás teší váš obrovský záujem o naše ručne maľované obrazy, ktorými si tak radi skrášľujete svoje interiéry. Blížia sa sviatky a je vidieť, aké máte veľké srdce, pretože sa tešíte z toho, že nimi prekvapíte aj svojich milovaných. Aj napriek tomu, že naši umelci maľujú zo všetkých svojich síl, prosíme vás, aby ste pred objednaním tohto druhu produktu, kontaktovali náš zákaznícky servis buď emailom, alebo prostredníctvom chatu. Pravdepodobne sa môže doba dodania pri konkrétnom obraze navýšiť a neradi by sme vás zavádzali. Naše milé kolegyne vám radi poskytnú úplné informácie ku konkrétnemu maľovanému obrazu.


TIP NA DARČEK – Autorské reprodukcie z kolekcie LIPA

 


Pozitívna energia Feng shui do každého priestoru

Učenie Feng shui je o energii chi a o tom, ako preteká priestorom. Pravidlá feng shui napodobňujú zákony prírody, ktoré regulujú energiu chi. Aby ste si zaistili svoje šťastie a tok pozitívnej energie v priestore, nemali by ste v ňom umiestňovať obrazy, ktoré vylučujú akúkoľvek negatívnu energiu. Starodávne umenie umiestnenia sa zameriava na spôsoby, ako vyzdobiť váš domov, aby podporoval dobrú energiu a harmonický život.

Čo vraví feng shui o obrazoch?

Jednou z najjednoduchších možností, ako do domácnosti priniesť dobrú energiu, sú živé obrazy alebo umenie. Určité farby, obrázky, tvary prinesú potrebnú energiu a rovnováhu do vášho priestoru, zatiaľ čo iné ju môžu od vás odčerpať a znížiť vibrácie. Udržujte rovnováhu medzi umeleckými dielami a prázdnym priestorom. Vyberte si umenie podľa energie Feng shui, ktorú potrebujete. Stena, ktorá je priamo oproti vašej posteli, musí obsahovať obrázky, ktoré vás inšpirujú. Motivačné citácie alebo fotografie a symboly, vďaka ktorým sa budete cítiť istejšie.

Umelecké diela, ktoré si vyberiete, by sa mali harmonicky miešať tak, aby nebola narušená celková rovnováha piatich prvkov - zeme, vody, ohňa, dreva a kovu. Mali by ste sa tiež vyhnúť smutným a osamelým obrazom. Nevhodné sú aj obrazy znázorňujúce negatívne emócie, ako napríklad hnev, násilie, agresiu. Obraz by mal byť naopak symfóniou pre oko aj dušu. Skúste pri výbere počúvať svoju intuíciu. Možno ten pravý obraz čaká práve medzi našimi feng shui obrazmi.

Naše ručne maľované obrazy FENG SHUI

Umenie Feng shui je o harmónii, usporiadaní a prúdení energií. Preto sa aj naše Feng shui obrazy nesú práve v tomto duchu. Do vášho domova prinesú nevídaný pokoj a silu. Ak cítite potrebu vnútorne sa naladiť na duchovno, vyberte si jeden z našich ručne maľovaných obrazov. Bude vás motivovať, inšpirovať a viesť.

YThkZTY