Ponuka práce - MY HOME, s.r.o.
Pracovník zákazníckeho servisu

Si typ človeka, ktorý rád telefonuje, si komunikatívny, priateľský, máš rád ľudí a výzvy?

Máš chuť ukázať svoje schopnosti, aj keď si vyrástol v úplne inom odbore?

Chyť si možnosť, ktorú ti ponúkame a využi svoje nadanie v komunikácii s našimi zákazníkmi.

PRIDAJ SA K NÁM!

Ukáž nám svoje komunikačné schopnosti, trpezlivosť a asertivitu, či svoju šikovnosť v rozhovoroch so zákazníkmi. Dokáž nám, že práca s PC nie je pre teba problém, že sa vieš rozhodovať, pracovať samostatne, si odolný voči stresu a vieš byť zásadový v obchodných podmienkach.

Ak si sa v predošlých riadkoch našiel/našla, napíš nám motivačný list od srdca a žiadne formálne frázy! Presvedč nás, že si máme vybrať práve TEBA a my ťa pozveme na pohovor. Ak uspeješ, veľmi radi ťa privítame v našom tíme mladých, ambicióznych ľudí, ktorí dokážu skrotiť svet a budeš sa môcť i ty tešiť z práce v modernej, dynamicky sa rozrastajúcej firme s medzinárodným pôsobením. MY HOME s.r.o. sa tak stane aj tvojím domovom.

Pracovná náplň:

- spracovávanie prichádzajúcich hovorov zákazníkov, odpovedanie na otázky telefonicky, emailom, písomne alebo osobne,

- preberanie objednávok ich kontrola a zapisovanie, informovanie o stave ich spracovania,

- práca s PC a evidencia údajov o zákazníkoch,

- spracovanie objednávok pre potreby fakturácie,

- bežné administratívne práce.

Požadujeme:

- pozitívny vzťah k práci s ľuďmi a proklientsky prístup,

- dobrý písomný prejav,

- veľmi dobré komunikačné schopnosti,

- výborná zručnosť v telefonickej komunikácii,

- práca s PC na pokročilej úrovni (Word, Excel, Internet),

- anglický jazyk na komunikačnej úrovní,

- odolnosť voči stresu a mediačné zručnosti,

- asertivita, flexibilita, zodpovednosť, tímový hráč,

- zvedavosť a záujem o produkty našej firmy a učenie sa o nich z vlastnej iniciatívy,

- skúsenosť v zákazníckom servise výhodou.

Ponúkame:

- zaškolenie,

- prácu v príjemnom kolektíve,

- získanie cenných skúseností a praxe,

- možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti,

- dobré pracovné ohodnotenie,

- množstvo zamestnaneckých výhod.

Miesto výkonu práce:

Snina

Nástup do zamestnania:

december 2016

Pracovný pomer:

dohodou

Svoj motivačný list a štrukturovaný životopis nám, prosím, pošlite na email praca@obraznastenu.sk

V prípade otázok nám môžete napísať email singovsky@myhomesro.sk, alebo nás kontaktovať na facebooku https://www.facebook.com/myhomesro, prípadne v pracovné dni zavolať na mobilné číslo 0902972012 (8:00 – 16:00).

MzExN