S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

Moderné nástenné hodiny


novinka


 

naša cena 24,90 €novinka


bežná cena 19,90 €

naša cena 14,90 €

Black FRIDAY


novinka


novinka


 

naša cena 19,90 €

novinka


 

naša cena 19,90 €

novinka


novinka


bežná cena 29,90 €

naša cena 19,90 €bežná cena 29,99 €

naša cena 19,90 €novinka


novinka


bežná cena 29,99 €

naša cena 19,90 €novinka


bežná cena 45,90 €

naša cena 27,90 €

novinka
Black FRIDAY


bežná cena 29,90 €

naša cena 19,90 € 

naša cena 17,90 €

novinka


novinka


bežná cena 19,90 €

naša cena 15,90 €

Black FRIDAY


 

naša cena 29,90 €

novinka


bežná cena 35,90 €

naša cena 27,90 €

novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


 

naša cena 29,90 €Nástenné hodiny do kuchyne, obývačky alebo spálne

Ak hľadáš moderné nástenné hodiny do kuchyne alebo obývačky si na tom správnom mieste. Môžeš ich zakomponovať do bytu, domu alebo aj chaty. Máš na výber z viac ako 40 originálnych druhov. Hodiny sú vyrobené zo špeciálneho akrylového skla PMMA. Vďaka modernému materiálu sú hodiny dizajnovým kúskom do každej izby. Akrylové sklo je dokonca 6-krát ľahšie ako obyčajné sklo a vďaka tomu, že sú odolné voči UV žiareniu si stále zachovajú svoj pôvodný stav. Tikajú tak potichu, že si to ani nevšimneš.

Aké hodiny sú najobľúbenejšie?

Hodiny ponúkame v rôznych vzoroch a námetoch a tieto majú naši zákazníci najradšej. Mapy alebo s námetom miest, napríklad hodiny Paríž, Rím alebo Londýn. Jednoznačne najobľúbenejšie sú hodiny do kuchyne. Stále ti ukážu čas na rannú kávičku a pitie kávy bude tak oveľa príjemnejšie. Ak chceš mať doma niečo špeciálne, potom ti poradím nástenné hodiny kvety alebo siahni po klasických, ktoré si jednoducho nalepíš na stenu.

Moderné nástenné hodiny do každej izby

Nástenné hodiny patria momentálne k základným objektom pri interiérovom dizajne. V priebehu rokov nadobudli mnoho tvarov a foriem. Mnohokrát dokážu podobné moderné dekorácie definovať tvoj štýl a vkus. Svet je preplnený digitálnymi vecami, avšak, ak  dokážeš kombinovať a experimentovať budeš z výsledku nadšená. Moderné dekorácie na stenu vo forme Vintage hodín z dreva, kovu si teraz veľmi rýchlo a jednoducho môžeš zaobstarať aj ty.

Detské hodiny

Hodiny na stene plnia aj vzdelávaciu funkciu, a to najmä v detskej izbe. Tvoje deti tak nebudú musieť sledovať čas len na mobiloch alebo na digitálnych hodinách. Hodiny do detskej izby motýľ, mačka, sova, ježko alebo aj lopta obohatia a spríjemnia každú detskú izbu. Okrem námetu sa môžeš rozhodnúť aj nad farbou, akou si vyberieš.

 

ZmRlYW