Romantický štýl bývania
novinka
 

naša cena 5,49 €

novinka


bežná cena 59,90 €

naša cena 47,90 €

novinka
akcia


novinka


novinka


novinka


 

naša cena 119,99 €

 

naša cena 16,90 € 

naša cena 16,90 €bežná cena 61,90 €

naša cena 51,90 €

novinka
akcia


novinka


novinka


novinka


bežná cena 69,90 €

naša cena 59,90 €

akcia


novinka


novinka


novinka


Sladká a zmyselná romantika aj u vás doma

Romantický štýl nemusí byť nevyhnutne synonymum pre naivný, sladký a ženský. Je to tradičný, ale nie prehnaný vzhľad interiéru. Očarí všetkých päť zmyslov pomocou hodvábu, saténu, kvetinových vzorov, jemných farebných paliet a umeleckých alebo historických kusov nábytku. Ak ste pripravený vniesť do svojho domova lásku, neváhajte si vybrať obrazy na plátne z tejto kategórie.

Aký je romantický štýl bývania?

Romantika znamená nastaviť náladu v spálni filtráciou svetla cez priezračné záclony, pomocou mäkkých vankúšov a umiestnením voňavých kvetinových aranžmánov tam, kde môžu najlepšie štekliť vaše zmysly. V takomto domove sa takmer vždy nachádzajú dva prvky: tlmené alebo pastelové farebné schémy a kvetinové vzory. Možno ich nájsť na nábytku, vankúšoch, podstielke, oknách, kobercoch a dokonca aj na stenách. Tento štýl interiéru oslovuje všetky zmysly. Jemné, zmyselné textúry, luxusné a lákavé látky, príjemné vône, upokojujúce zvuky a nádherné obrazy sú súčasťou atmosféry.

Aj keď sa romantický štýl často používa s tradičnejšími dekoráciami, môže dobre fungovať aj v moderných izbách. Typicky sa to dosahuje akcentmi, ako sú zrkadlá, lampy, strieborná váza, krištáľové lustre alebo štýlové obrazy či iné drobnosti. Aj keď je tento dizajn interiéru nepopierateľne ženský, nemusí úplne vylučovať mužské akcenty. Začleňte tradične mužské prvky do svojho dizajnu - napríklad pruhovanej textílie, štýlovej stoličky a doplnkov z tmavého dreva. Môžete si tak vytvoriť izbu, ktorá osloví obe pohlavia.

Naše obrazy na plátne v romantickom štýle

Pastelové farby, zaľúbené motívy, teplý pocit domova, originálne a kvalitné prevedenie. Toto všetko symbolizujú naše romantické obrazy na stenu. V tejto kategórii si vyberie svoj doplnok do sladkej spálne, obývačky či detskej izby naozaj každý. Vylaďte svoj dokonalý dizajn interiéru pomocou našich obrazov na plátne.

ZGZkO