S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

etno štýl bývania, boho štýl bývania


 

naša cena 7,70 € 

naša cena 10,90 € 

naša cena 10,90 € 

naša cena 10,90 €


Interiér naplnený vzormi a farbami - interiér v štýle boho

Boho štýl interiéru využíva detaily, ktoré majú kočovné a etnické prvky. Rád sa pohráva so živými farbami, bohatými vzormi, je výrazný a odvážny. Najjednoduchšie sa tieto akcenty dosahujú pomocou obrazov alebo kobercov. Zaujímavou a kľúčovou charakteristikou tohto dizajnu je, že veci vyzerajú zámerne chaoticky. Často môžete nájsť v tomto štýle mnoho rôznych farieb a detailov, ktoré sa na prvý pohľad k sebe nehodia. No keď sa pozriete bližšie, uvidíte energý sled prvkov, ktoré naplnia vašu dušu bohémskym životom.

Keď ste bohém v srdci

Interiér v boho štýle je skutočnou reprezentáciou avantgardného životného štýlu, ktorý je známy svojím dobrodružným a bezstarostným duchom. Niektoré trendové a moderné bohémské variácie interiéru zahŕňajú vzory inšpirované juhozápadným či marockým štýlom. Zvyčajne sa využívajú zvieracie kože, kovové akcenty a drevo. Obľúbené sú rôzne dekoračné prvky v žiarivých farbách s bohatým vzorom. Toto môžete do svojho domova vniesť vďaka vankúšom, dekám, obrazom či koberčekom.

Slovo „bohemian“ sa vzťahuje na niekoho, kto je spoločensky netradičný a často sa angažuje v umení. To robí z tohto dizajnu skvelú alternatívu interiéru pre bohatý a opojný priestor plný vizuálnych vnemov a uvoľneného ducha. Ak chcete vytvoriť bohémsky základ, začnite s jednoduchou základnou farbou pre každú miestnosť. Teplé a zemité tóny vytvárajú perfektné plátno a výber neutrálnej bázy vám umožní voliť výrazné farby a vzory pre ostatné doplnky bez toho, aby toho bolo príliš. Pridajte pár rastlín, ktoré perfektne zapadnú do boho štýlu. Vytvorte vďaka rastlinným vzorom na obrazoch a doplnkoch pocit uvoľnenej energie.

Naše obrazy v boho štýle

V kategórii etno a boho štýlu bývania nájdete obrazy plné farieb, vzorov a prírodných motívov. Všetko v krásnych teplých odtieňoch, ktoré dodajú vášmu domovu ten pravý bohémsky nádych. Ak je vaša hlboká duša pripravená na tieto mnohostranné vibrácie, neváhajte a vyberte si obraz na plátne z našej bohatej ponuky.

 

Njg2YjU3