NOVINKY

arr3arr3 Mákos inspiráció A piros szín lett a jelenlegi lakberendezés és lakberendezési kiegészítők...

O NÁS

 

Sme súčasťou vašich domovov už od roku 2011 a dnes sme najväčším online predajcom obrazov a nástenných dekorácií na Slovensku.


Viac ako 50 000 spokojných zákazníkov je dôkazom kvality našich produktov a služieb zákazníkom. Výmena a vrátenie do 30 dní, garancia najnižšej ceny či záruka najvyššej kvality prinášajú pohodlie a istotu pre váš nákup v našom e-shope.


Radi s našimi zákazníkmi a návštevníkmi komunikujeme prostredníctvom sociálnych sietí, ako facebook, instagram, pinterest alebo youtube. Na facebooku nám svoju priazeň vyjadrilo už viac ako 75 tisíc fanúšikov.


Sme tím s kreatívnou dušou a inovatívnymi myšlienkami, mladí duchom a starí skúsenosťami. Snažíme sa chápať potreby klientov ako svoje vlastné a vďaka priateľskej atmosfére, ktorá u nás v Obraznastenu.sk vládne, prinášame teplo domova prostredníctvom ľudského, ale aj profesionálneho prístupu ku každému zákazníkovi.


Neustále sledujeme aktuálne trendy a snažíme sa prispôsobovať našu ponuku vašim potrebám a prekonávať vaše očakávania. Stávame sa súčasťou vašich domovov, dokážeme sa vcítiť do vašich potrieb, a tak je naším prvoradým cieľom kvalita našich služieb a profesionálny prístup.


Nechajte sa rozmaznávať a vyberte si pohodlný spôsob platby či bezpečný a rýchly spôsob prepravy. Naše centrum služieb zákazníkov vám vždy ochotne odpovie na vaše otázky prostredníctvom e-mailu, telefonicky, alebo na online chate na našej stránke.


Tím Obraznastenu.sk

 

Obraznastenu.sk vo svete


 

Obraznastenu.cz Kephaz.hu Slikomania.hr Slikomania.rs Slikomania.si Slikomania.ba Slikomania.mk Kartinomania.bg Tablomania.ro Pinakomania.gr Quadromania.it

 


Obraznastenu.sk je súčasťou rodiny e-shopov MY HOME, s.r.o.

- za 8 rokov 51 e-shopov v 13 krajinách s 40 členným tímom -

 

www.obraznastenu.sk “Oblečte Vaše steny” - Inšpirácia pre Váš dom, byt či kanceláriu. Predaj obrazov rôznych motívov, rozmerov a formátov.


www.maliarskeplatno.sk “E-shop pre umelcov” - Partner pre Vaše umenie. Predaj umeleckých potrieb a maliarskeho plátna.


www.tiktok.sk "Hodinkový šok" - náramkové hodinky, ktoré si zamilujete. Módne dámske a pánske hodinky so zárukou najnižšej ceny.

 

www.obrazylasky.sk " I love OBRAZY " - maľované obrazy, ktoré si zamilujete. Ručne maľované obrazy na stenu pre moderné bývanie a interiér.

 

www.loris-art.sk "Pohlaďte svoju dušu pohľadom" - jedinečnosť pre jedinečných. Originálne motívy v limitovaných edíciách pod značkou TOM LORIS.

 

www.starpopart.sk “Vaša hviezda u Vás doma”- Kvalitné ručne maľované obrazy v štýle Pop Art. Moderné obrazy pre moderný štýl bývania.

 

www.mafiapopart.sk "Ponuka, ktorá sa neodmieta" - Obrazy pre mužov. Kultové mafiánske filmy ako ručne maľované POP ART obrazy.

 

www.obalo.sk “Balenie bez starostí” - Veľkoobchodné ceny pre každého. Predaj obalového, či baliaceho materiálu a kancelárskych potrieb.

 

 

ZjQyZDVh