S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

Gurmánsky štýl bývania


 

naša cena 18,40 €

novinka


 

naša cena 16,40 €

novinka


 

naša cena 35,20 € 

naša cena 10,90 € 

naša cena 10,90 € 

naša cena 10,90 € 

naša cena 16,40 € 

naša cena 16,40 €

novinka

Chutný domov pre skutočných gurmánov

Gurmánsky interiérový dizajn vyzerá ako štýlová kuchyňa drahej luxusnej reštaurácie. Možno si myslíte, že takýto štýl sa hodí len do kaviarní, reštaurácií či kuchýň a jedální. To však nemusí byť celkom pravda. Obrazy s motívmi kávy a jedla môžu byť tiež súčasťou vašej kuchyne. A ak milujete dobré jedlo a pitie, ste skutočný gurmán, pokojne si v tomto štýle zariaďte celý domov. Pozor, tento dizajn je naozaj návykový a môže podporovať chuť na skvelé jedlá, voňavú kávu alebo sladké dezerty.

Aj váš interiér môže byť gastronomickým zážitkom

Ak chcete z vášho domova spraviť naozajstný gurmánsky zážitok, nie je nič jednoduchšie. Základom môžu byť farby. Vyberajte “jedlé” odtiene, ktoré navodia pocit, že ste sa ocitli v luxusnej kaviarni alebo reštaurácii. Výborné sú napríklad odtienky hnedej, krémovej či oranžovej a žltej. Vďaka tomu jednoduchšie vytvoríte farebný akcent alebo môžete doplnky kombinovať tón v tóne. Použite drevený nábytok vo farbe horúcej čokolády alebo voňavého kapučína.

Využite vo svojom interiéri doplnky s tematikou jedla. Buďte kreatívni. Naplňte vázu zrnami kávy, na dekoráciu použite vanilku alebo škoricu. Na stenu zaveste hodiny v tvare kávovej šálky, jablka, čajníka. A nezabudnite ani na obrazy s motívom voňavej kávy, aromatických korenín, šťavnatého ovocia a  fantastickej čokolády. Vďaka týmto detailom sa váš domov premení na kompozíciu najrôznejších chutí a vôni.

Naše gurmánske obrazy na stenu

Kto by nemiloval ten pocit blaženosti, ktorý zažívame pri dobrom jedle? Ak chcete aj zo svojho domova, kancelárie, kuchyne či kaviarne urobiť gastronomický zážitok, naše obrazy na plátne v gurmánskom štýle sú pre vás tou pravou voľbou. Najmä v kuchyni je komplikované zvoliť tie správne doplnky. Rozžiarte jej interiér vďaka gurmánskym obrazom s motívmi kávy alebo ovocia.

 

ZmU5ZjNlNW