S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

Najpredávanejšie obrazy


 

naša cena 7,70 € 

naša cena 7,70 € 

naša cena 9,79 €

 

naša cena 10,89 € 

naša cena 10,89 € 

naša cena 10,89 € 

naša cena 10,89 € 

naša cena 10,90 € 

naša cena 10,90 € 

naša cena 10,90 € 

naša cena 10,90 € 

naša cena 10,90 € 

naša cena 10,90 € 

naša cena 10,90 € 

naša cena 10,90 €akcia
 

naša cena 11,60 €

novinka


 

naša cena 11,90 € 

naša cena 12,90 €novinka
akcia
Najobľúbenejšie obrazy na plátne od 9,90€

Ako by mal vyzerať obľúbený obraz na plátne? Osobne si myslím, že na to nie je jasná odpoveď, pretože, čo je moderné a trendy dnes - nemusí byť o rok v dizajnérskych katalógoch. Ty si však môžeš byť istá tým, že tu nájdeš obrazy na stenu, ktoré už sú overené časom a stále sa tešia svojej výraznej obľube. Jedným dychom však musím poznamenať, že sme k nim zaradili aj obrazy z fotiek. Tento typ produktu je obľúbený pri všetkých vekových kategóriách. Dokážeme ti totiž za pomerne nízku cenu a vysokú kvalitu vytlačiť tvoje krásne spomienky na plátno a behom niekoľkých dní aj hneď odoslať.

Lacné obrazy na stenu nemusia byť najlepším riešením. Je úplne pochopiteľné, že by ľudia radi kúpili lacnejšie obrazy alebo výpredajové. My však navrhujeme niečo lepšie. Obraz na kvalitnom, talianskom a ekologickom ARTMIE plátne, ktoré je vyrobené zo 100% bavlny. Rozumná cena k tomu, ktorá neovplyvní žiaden rodinný rozpočet. Vo väčšine prípadov ponúkame obrazy už od 9,90€. Verím, že mi dáš za pravdu, že je to bezkonkurenčne vynikajúca ponuka.

Ušetrí čas..

Hľadáš darček pre mamu, otca, priateľa, sestru či babku atď. a vieš o tom, že by si niekoho z nich chcela potešiť obrazom? Už teraz ti vravím, že obrazy sú super originálnym nápadom. Výhodou tejto kategórie je, že si tu vyberieš z niečoho čo je na 90% naozaj pekné a obľúbené. Pri kúpe si budeš istá, že máš pre svoju milovanú osobu vhodné prekvapenie. To najmä vďaka tomu, že sme do tejto ponuky zaradili aj autorské reprodukcie ručne maľovaných obrazov. Nemusíš si tak prezerať našu celú ponuku a vyberať si z tisícov diel. Táto TOP 50 by ti na začiatok mohla úplne stačiť.

Obrazy anjelov, abstrakty, kvety, krajinky ..

Pri výbere obrazu sú dôležité 2 veci. Motív obrazu, jeho umiestnenie a napokon správny rozmer. Pri motívoch ti to uľahčím, pretože tu nájdeš z každej oblasti niečo. Najmä však veľmi obľúbené abstraktné obrazy, anjelov na plátne, kvety či krajinky. Keď sa už rozhodneš, kam by si ho chcela umiestniť (napr. nad pohovku), tak je dôležitý aj správny výber rozmeru. Nepísaným pravidlom pri obraze nad pohovkou je, že sa odporúča, aby mal maximálne 75% zo šírky pohovky alebo menej. Viac o tom kam zavesiť obraz a aký veľký si vybrať nájdeš v >TOMTO< blogu. Uisťujem ťa, že na to nebudeš sama. Buď ti poradí tvoja rodina, alebo sa môžeš obrátiť aj naše milé a šikovné kolegyne zo zákazníckej linky.

NzUzNmFkN