Maľované obrazy KVETY

 
novinka
novinka


 

naša cena 105,99 € 

naša cena 119,99 € 

naša cena 105,99 €novinka


novinka


novinka


novinka


 

naša cena 108,99 € 

naša cena 119,99 € 

naša cena 111,99 € 

naša cena 111,99 € 

naša cena 111,99 €novinka


novinka


novinka


novinka
novinka


Maľované obrazy s kvetmi vnesú do vášho domova eleganciu, jemnosť a zmyselnosť

Kvety od nepamäti zdobili obydlia ľudí kdekoľvek na svete. Či už išlo o sušené kvety, ručne maľované obrazy na stenu s kvetmi, alebo živé vo váze a kvetináči. Človek sa rád obklopuje peknými, farebnými a voňavými vecami. Možno práve preto odjakživa inklinoval k tomuto štýlu zdobenia príbytku. Kvety sú ľahko dostupné - rastú v záhradách a na poliach. Oko ich vidí takmer všade, a preto sa stali aj prirodzenou súčasťou interiéru.

Prečo by mali mať u vás doma kvetiny svoje miesto?

Vďaka rozmanitým druhom a farbám sa kvetiny hodia do každého interiéru. Môžete sa riadiť farbami, štýlom bývania alebo jednoducho intuíciou. Ak chcete do svojej izby priniesť energiu, zvoľte slnečnice alebo divé maky, ktoré znamenajú tiež slobodu a voľnosť. S ružami a ľaliami prinesiete domov nádych romantiky a vášne. Darovaním margaréty naznačíte úprimnosť a dôveru. Venovaný tulipán je vyznaním lásky a vášne. Levanduľa upokojuje.

Keď vstúpite do svojho domu, nie je skutočne lepší spôsob, ako upútať pozornosť, než nádherným zobrazením kvetov. Z tohto dôvodu je predsieň jedným z najúčinnejších miest na umiestnenie výraznej dekorácie alebo obrazu s motívom kvetov. Univerzálny jazyk farebnej krásy prekračuje akékoľvek kultúrne hranice, interpretácie alebo významy. Feng shui používa kvety ako symbol. Je založený na univerzálnom pocite, že vyvolávajú vo všetkých ľuďoch pocit krásy, elegancie, jemnosti a zmyselnosti. Či už sú to čerstvé kvety zo záhrady alebo z trhu, maľby alebo fotografie, určite si vytvoríte dobrú energiu čchi, akonáhle ich začnete používať vo feng shui vášho domova.

Naše maľované obrazy na stenu s motívom kvetov

Dostať do svojho domova celoročne túto nádheru môže byť skutočne veľmi jednoduché. Stačí, ak si vyberiete z našej ponuky, ktorá vyhovie naozaj každému. Obrazy s motívom kvetov sú vhodné do akéhokoľvek interiéru. Či už sa budete riadiť farbou, štýlom bývania, feng shui alebo jednoducho vlastnou intuíciou, kvety v miestnosti nebudú nikdy zlou voľbou.

 

YmY4MmY