Maľované obrazy STROMY

 
novinka


novinka


novinka
novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


Obrazy stromov ochránia váš domov

Stromy sú pokladané za živé bytosti. Boli uctievané už v dávnej minulosti napríklad Keltmi. Žijú pokojným životom, vyvíjajú sa pomaly a za celé stáročia získavajú múdrosť a nadhľad nad svetom. Stromy v sebe nesú obrovskú silu života, ktorú môžeš priviesť aj do svojho príbytku. Stačí si vybrať z našej ponuky ručne maľovaný obraz stromu. Naozaj je získavanie energie z týchto prírodných skvostov také jednoduché?

Čo vám prinesú maľované stromy?

Majestátne stromy prijímajú energiu z vesmíru a posúvajú ju ďalej svojim vyžarovaním. Preto dokážu energiou nabiť aj človeka. Ako ju čerpať a získavať vo svoj prospech? Môžete chodiť objímať stromy do lesa, vysadiť si svoj obľúbený strom v záhrade alebo si zaobstarať ministrom v kvetináči. Ale najjednoduchším riešením je obraz s motívom stromu. Krásny výrazný doplnok interiéru vám tiež dokáže dodať pozitivizmus.

Každý strom má svoju osobnosť presne tak, ako ľudia. A vďaka tomu vyžaruje aj svoju jedinečnú energiu. Preto by ste sa pri výbere obrazu so stromom mali riadiť intuíciou. Pravý bude pre vás práve ten, ktorý sa vám bude najviac páčiť. Či už ide o abstrakt alebo realistiku, stromy majú svoj vplyv na ľudský život stále. Čchi energia stromov vám môže dokonca pomôcť vyliečiť sa. Tak ako stromy prijímajú energiu z vesmíru svojou korunou, rovnako čerpajú silu zeme svojimi koreňmi. Dovoľte tomuto organizmu, aby doniesol silu a energiu aj do vášho domova. Podľa feng-shui je ochrancom rodiny a domu. Krásny strom prinesie do domácnosti zdravie a prosperitu.

Naše ručne maľované obrazy so stromami

V našej ponuke si svoj strom nájde každý. Bohatý výber farieb a štýlov vám dovolí obraz zladiť so zvyškom interiéru. Doneste k sebe domov energiu a ochranu v podobe maľovaného stromu na plátne. Či už hľadáte niečo farebné, abstraktné alebo realistické, naše maľované obrazy vyhovejú všetkým vaším požiadavkám.

 

ODcwNWY