S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

Maľované obrazy STROMY

Veľmi nás teší váš obrovský záujem o naše ručne maľované obrazy, ktorými si tak radi skrášľujete svoje interiéry. Blížia sa sviatky a je vidieť, aké máte veľké srdce, pretože sa tešíte z toho, že nimi prekvapíte aj svojich milovaných. Aj napriek tomu, že naši umelci maľujú zo všetkých svojich síl, prosíme vás, aby ste pred objednaním tohto druhu produktu, kontaktovali náš zákaznícky servis buď emailom, alebo prostredníctvom chatu. Pravdepodobne sa môže doba dodania pri konkrétnom obraze navýšiť a neradi by sme vás zavádzali. Naše milé kolegyne vám radi poskytnú úplné informácie ku konkrétnemu maľovanému obrazu.


TIP NA DARČEK – Autorské reprodukcie z kolekcie LIPA

 


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


 

naša cena 99,52 €

akcia


 

naša cena 100,85 €

novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


 

naša cena 104,91 €

novinka
akcia


novinka
akcia


Obrazy stromov ochránia váš domov

Stromy sú pokladané za živé bytosti. Boli uctievané už v dávnej minulosti napríklad Keltmi. Žijú pokojným životom, vyvíjajú sa pomaly a za celé stáročia získavajú múdrosť a nadhľad nad svetom. Stromy v sebe nesú obrovskú silu života, ktorú môžeš priviesť aj do svojho príbytku. Stačí si vybrať z našej ponuky ručne maľovaný obraz stromu. Naozaj je získavanie energie z týchto prírodných skvostov také jednoduché?

Čo vám prinesú maľované stromy?

Majestátne stromy prijímajú energiu z vesmíru a posúvajú ju ďalej svojim vyžarovaním. Preto dokážu energiou nabiť aj človeka. Ako ju čerpať a získavať vo svoj prospech? Môžete chodiť objímať stromy do lesa, vysadiť si svoj obľúbený strom v záhrade alebo si zaobstarať ministrom v kvetináči. Ale najjednoduchším riešením je obraz s motívom stromu. Krásny výrazný doplnok interiéru vám tiež dokáže dodať pozitivizmus.

Každý strom má svoju osobnosť presne tak, ako ľudia. A vďaka tomu vyžaruje aj svoju jedinečnú energiu. Preto by ste sa pri výbere obrazu so stromom mali riadiť intuíciou. Pravý bude pre vás práve ten, ktorý sa vám bude najviac páčiť. Či už ide o abstrakt alebo realistiku, stromy majú svoj vplyv na ľudský život stále. Čchi energia stromov vám môže dokonca pomôcť vyliečiť sa. Tak ako stromy prijímajú energiu z vesmíru svojou korunou, rovnako čerpajú silu zeme svojimi koreňmi. Dovoľte tomuto organizmu, aby doniesol silu a energiu aj do vášho domova. Podľa feng-shui je ochrancom rodiny a domu. Krásny strom prinesie do domácnosti zdravie a prosperitu.

Naše ručne maľované obrazy so stromami

V našej ponuke si svoj strom nájde každý. Bohatý výber farieb a štýlov vám dovolí obraz zladiť so zvyškom interiéru. Doneste k sebe domov energiu a ochranu v podobe maľovaného stromu na plátne. Či už hľadáte niečo farebné, abstraktné alebo realistické, naše maľované obrazy vyhovejú všetkým vaším požiadavkám.

ZjY1OT