O NÁS

 

Sme súčasťou vašich domovov už od roku 2011 a dnes sme najväčším online predajcom obrazov a nástenných dekorácií na Slovensku.


Viac ako 50 000 spokojných zákazníkov je dôkazom kvality našich produktov a služieb zákazníkom. Výmena a vrátenie do 30 dní, garancia najnižšej ceny či záruka najvyššej kvality prinášajú pohodlie a istotu pre váš nákup v našom e-shope.


Radi s našimi zákazníkmi a návštevníkmi komunikujeme prostredníctvom sociálnych sietí, ako facebook, instagram, pinterest alebo youtube. Na facebooku nám svoju priazeň vyjadrilo už viac ako 75 tisíc fanúšikov.


Sme tím s kreatívnou dušou a inovatívnymi myšlienkami, mladí duchom a starí skúsenosťami. Snažíme sa chápať potreby klientov ako svoje vlastné a vďaka priateľskej atmosfére, ktorá u nás v Obraznastenu.sk vládne, prinášame teplo domova prostredníctvom ľudského, ale aj profesionálneho prístupu ku každému zákazníkovi.


Neustále sledujeme aktuálne trendy a snažíme sa prispôsobovať našu ponuku vašim potrebám a prekonávať vaše očakávania. Stávame sa súčasťou vašich domovov, dokážeme sa vcítiť do vašich potrieb, a tak je naším prvoradým cieľom kvalita našich služieb a profesionálny prístup.


Nechajte sa rozmaznávať a vyberte si pohodlný spôsob platby či bezpečný a rýchly spôsob prepravy. Naše centrum služieb zákazníkov vám vždy ochotne odpovie na vaše otázky prostredníctvom e-mailu, telefonicky, alebo na online chate na našej stránke.


Tím Obraznastenu.sk

 

Obraznastenu.sk vo svete


Obraznastenu.cz Kephaz.hu Slikomania.hr Slikomania.rs Slikomania.si Slikomania.ba Slikomania.mk Kartinomania.bg Tablomania.ro Pinakomania.gr Quadromania.it

 


Obraznastenu.sk je súčasťou rodiny e-shopov ARTMIE e-shop family

 

Nájdete nás v Snine na ulici Pčolinská 625 v našej vlastnej administratívnej budove:

NjVhMzAxM