Doprava a metódy platby
Dodacie podmienky - spôsob platby a dodania

Cena za dopravu

- objednávka nad 30 € (bez poštovného): ZADARMO

- objednávka do 30 € (bez poštovného): 3,00 €

 

Doba dodania - doručenie aj v sobotu -

Doba dodania je spravidla 3 – 5 pracovných dní v závislosti od zvoleného spôsobu prepravy. Pre každý produkt je stanovená aktuálna doba dodania.

Chceme pre vás maľovať obrazy, ktoré si zamilujete. Preto sa snažíme pri každom jednom kúsku o precíznosť. Tvoríme zo všetkých síl, no momentále pre vás vieme namaľovať obraz najskôr za 20 - 25 dní. Pre nedočkávých máme možnosť darčekového poukazu.

Ak chcete obraz z nášho ateliéru darovať ako darček k Vianociam, radi vám zhotovíme darčekový poukaz na mieru s textom, že obraz práve maľujeme. Ak sa vám predsa nechce čakať, odporúčame vám veľmi obľúbené reprodukcie našich maľovaných obrazov. Nájdete ich tu https://www.obraznastenu.sk/autorske-reprodukcie-na-platne

Pri objednaní rôzneho druhu tovaru je max. doba dodania tá, ktorá je dlhšia.


 

DHL – Kuriérska služba

Doručenie kuriérom DHL je na druhý deň od odoslania z nášho skladu. Kuriér Vám doručí zásielku priamo do Vašich rúk na mieste doručenia, ktoré ste si pri objednávke zadali. Pred doručením Vás bude kuriér kontaktovať prostredníctvom sms správy. V prípade voľby platby na dobierku platíte sumu objednávky pri prevzatí kuriérovi DHL.

 

Osobný odber
Objednávku si môžete vyzdvihnúť aj osobne na prevádzke našej firmy v Snine na ulici Pčolinská 625 v pracovné dni od 8.00 do 15.30h. Za osobný odber Vám neúčtujeme žiaden poplatok.


Možnosť platby za dobierku prostredníctvom mobilnej aplikácie VIAMO (VÚB a Tatra Banka)


V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa doby dodania nás neváhajte kontaktovať na našej zákazníckej linke 0918 772 471, kde vám poskytneme bližšie informácie.

 

Ak si pri jednej objednávke zakúpite viac produktov PLATÍTE LEN JEDNO POŠTOVNÉ!

*bližšie informácie o preprave v obchodných podmienkachY2NlMWM