S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

Maľované obrazy ŽENY

Veľmi nás teší váš obrovský záujem o naše ručne maľované obrazy, ktorými si tak radi skrášľujete svoje interiéry. Blížia sa sviatky a je vidieť, aké máte veľké srdce, pretože sa tešíte z toho, že nimi prekvapíte aj svojich milovaných. Aj napriek tomu, že naši umelci maľujú zo všetkých svojich síl, prosíme vás, aby ste pred objednaním tohto druhu produktu, kontaktovali náš zákaznícky servis buď emailom, alebo prostredníctvom chatu. Pravdepodobne sa môže doba dodania pri konkrétnom obraze navýšiť a neradi by sme vás zavádzali. Naše milé kolegyne vám radi poskytnú úplné informácie ku konkrétnemu maľovanému obrazu.


TIP NA DARČEK – Autorské reprodukcie z kolekcie LIPA

 
 

naša cena 70,38 €

novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


 

naša cena 88,23 €

novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


 

naša cena 100,85 €

novinka
akcia


 

naša cena 104,91 €

novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia

Maľovaný obraz ženy bude vašou múzou

Jednou zo životných rolí ženy je byť múzou. Ženy inšpirovali umelcov všetkých odvetví už v dávnej minulosti. Vďaka a kvôli ženám vznikali najkrajšie aj najsmutnejšie balady, básne či maľby. Tieto krehké bytosti boli tým impulzom, vďaka ktorému nám tu majstri vo svojom odbore niečo zanechali. Preto sú aj dnes obrazy, ktoré motivovala ženskosť niečím nádherným a vyhľadávaným. Poďte sa s nami pozrieť do tajov ženskej krásy.

Prečo je ženskosť tak inšpiratívna?

Ženy sú z Venuše. Pre ne sú dôležité vzťahy, láska a komunikácia, kladú dôraz na intuíciu. Potrebujú veľa prejavov lásky. Pre ženy je prirodzené, že keď milujú, ponúknu pomoc a podporu. Jednoducho zahrnú toho druhého láskou. A čím viac milujú, tým sú v tom kreatívnejšie. Je tiež skutočnosťou, že to robia intuitívne. Jednoducho to vycítia. Emocionálne telo ženy je sedemkrát silnejšie ako mužské telo. Múza sa vždy učí. Nikdy sa nezastaví. Vždy si pamätá, kto to je, čo to je - byť ženou znamená vychovávať a udržiavať svoju ženskú podstatu. Nič nemá takúto hodnotu pre muža, ako obdiv jeho vlastnej ženy a nič iné nie je tak dôležité.

Vďaka tomuto obdivu sa zrodila inšpirácia. Vznikali maľované obrazy s motívom ženy, takej, ako ju vidí okolie. Farebné, abstraktné, realistické aj čienobiele. Moderné obrazy pôsobiace tak ladne, nežne, inšpiratívne. Fascinujúce ručne maľované diela plné rôznych motívov ženy. Každý umelec má svoje vlastné videnie tejto impulzívnej bytosti. Ladné krivky, expresívne zobrazenia, farebné explózie… aký je váš pohľad na ženy?

Naše ručne maľované obrazy ženy

Ženy ako múzy a inšpirácia fascinujú aj nás. Preto vznikla táto kategória, ktorá skĺbuje všetky maľované obrazy s motívom ženskosti, ktoré máme v ponuke. Vyberte si jeden silný obraz plný energie aj do vášho interiéru. Tieto umelecké diela zveľadia akýkoľvek priestor. Obraz ženy urobí s vaším domovom či kanceláriou naozajstné zázraky.

NjM1ZGI5