Maľované obrazy MESTA

 
novinka


 

naša cena 205,99 € 

naša cena 105,99 €novinka


novinka


novinka
novinka

Prineste k sebe domov farebné mesto s nezabudnuteľnou atmosférou

Mesto nie je len život, obchody, práca, zhon a chaos. Mesto je aj životný štýl. Štýl, ktorý je možno rýchly, no plný možností a v každom smere zaujímavý a prekvapivý. Život v meste má mnoho tvárí, chutí, vôní, zážitkov a farieb. Presne tak, ako naše jedinečné ručne maľované obrazy s motívom mesta. Ak ho aj vy milujete, nakuknite do tejto kategórie a vyberte si ozdobu vášho domova či kancelárie na mieru.

Čo ti prinesú naše obrazy s motívom mesta?

Možno ste aj vy milovníkmi nádherných panorám, pamiatok či slávnych architektonických skvostov známych veľkomiest. Ak je to tak, v tejto kategórii si prídete na svoje. Učaroval vám romantický francúzsky Paríž plný zaľúbených dvojíc a krásnych pamiatok dýchajúcich historickými príbehmi? Jeho najznámejší symbol - Eiffelova veža - môže visieť aj vo vašej izbe, obývačke, spálni či kancelárii. V rôznych prevedeniach a farebných kombináciách, ktoré ľahko doplnia váš štýl bývania.

Alebo sa radšej obklopujete staromestskými čarovnými uličkami, ktoré vám ukážu pravú atmosféru mesta? Prechádzky zabudnutými kúzelnými časťami môžu byť úplne novým zážitkom. Klasické domčeky, farebné parky a domáci obyvatelia. Tieto romantické pocity môže vo vás vzbudiť ručne maľovaný obraz z nášho mestského výberu. Stačí si vybrať ten pravý pre vás a nasávať túto predmestskú atmosféru každý deň. Na svete existuje mnoho krásnych miest, ktoré stojí za to mať zvečnené na obraze.

Naše obrazy na plátne s motívom mesta

Chcete priniesť nádych veľkomesta k vám domov? Nie je nič jednoduchšie, ako si vybrať náš ručne maľovaný obraz, na ktorom je vyobrazené mesto, uličky, parky alebo slávne dominanty. Nechajte sa uniesť mestskými vôňami, chuťami, farbami a všetkými pocitmi, ktoré ti ponúkajú. Preneste sa vďaka naším obrazom na plátne kamkoľvek vám napadne.

NTQ1Nzcx