Ponuka práce - MY HOME, s.r.o.
Obchodný referent pre internetový predaj
Chceš pracovať v modernej prosperujúcej firme? Práca s tabuľkami a vzorcami v Exceli je pre teba hračka? Máš pozitívny vzťah ku komunikácií a jednaniu s ľuďmi? Tak hľadáme práve teba.

Vítame zodpovedných, asertívnych a komunikačne zdatných kandidátov, ktorí sa radi vzdelávajú v oblasti obchodu a predaja.

Ak si sa v predošlých riadkoch našiel/našla, napíš nám motivačný list od srdca a žiadne formálne frázy! Presvedč nás, že si máme vybrať práve TEBA a my ťa pozveme na pohovor. Ak uspeješ, veľmi radi ťa privítame v našom tíme mladých, ambicióznych ľudí, ktorí dokážu skrotiť svet a budeš sa môcť i ty tešiť z práce v modernej, dynamicky sa rozrastajúcej firme s medzinárodným pôsobením. MY HOME s.r.o. sa tak stane aj tvojím domovom.

Pracovná náplň:

- príprava podkladov pre nákup tovarov,

- asistencia pri komunikácií s dodávateľmi v slovenskom a anglickom jazyku,

- príprava podkladov pre vyjednávanie cien a obchodných podmienok s dodávateľmi,

- práca s PC (Word, Excel, Internet),

- bežné administratívne práce.

Požadujeme:

- práca v programe EXCEL na pokročilej úrovni,

- plynulá komunikácia v anglickom jazyku slovom aj písmom,

- finančná a matematická gramotnosť,

- pozitívny vzťah ku komunikácií s ľuďmi, osobne, písomne alebo telefonicky,

- asertivita, sebaistota, iniciatívnosť, tímový hráč.

Ponúkame:

- zaškolenie,

- prácu v príjemnom kolektíve,

- získanie cenných skúseností a praxe,

- možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti,

- dobré pracovné ohodnotenie,

- množstvo zamestnaneckých výhod.

Miesto výkonu práce:

Snina

Nástup do zamestnania:

ihneď

Pracovný pomer:

TPP, VPP podľa dohody

Svoj motivačný list a štrukturovaný životopis nám, prosím, pošlite na email praca@obraznastenu.sk

V prípade otázok nám môžete napísať email singovsky@myhomesro.sk, alebo nás kontaktovať na facebooku https://www.facebook.com/myhomesro, prípadne v pracovné dni zavolať na mobilné číslo 0902972012 (8:00 – 15:00).

YjNlZW