Maľované obrazy na stenu pre INŠPIRÁCIU

 
novinka


novinka
 

naša cena 108,99 €novinka
novinka


novinka


 

naša cena 105,99 €

 

naša cena 105,99 € 

naša cena 111,99 € 

naša cena 83,99 €

novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


Nechajte váš domov nasiaknúť inšpiráciou

Inšpirácia je nevedomé vzplanutie tvorivosti v literárnom, hudobnom alebo inom umeleckom odvetví. Môže sa nachádzať všade a vo všetkom. Otvorte oči a pozrite sa na svet okolo seba. Je predsa taký inšpiratívny. Ak sa budete obklopovať inšpiratívnymi obrazmi, bude aj váš život kvalitnejší. V minulosti sa verilo, že takýto podnet pochádza od bohov, ktorí ho vnuknú človeku ako akýsi dar.

Čo pre vás znamená inšpirácia?

V gréckom myslení inšpirácia znamenala, že básnik alebo umelec by šiel do extázy alebo do božského poetika, božského šialenstva. On alebo ona by boli premiestnení mimo svoju vlastnú myseľ a nútení stelesniť myšlienky bohov a bohýň. V modernej psychológii sa inšpirácia často neštuduje, ale vo všeobecnosti sa považuje za úplne interný proces.

Motivoval vás už niekto, aby ste výrazne zmenili svoj život, vďaka čomu ste sa stali zdravšími, šťastnejšími alebo viac uspokojenými? Ak áno, chápete rozdiel, ktorý môže pozitívny podnet v živote človeka spôsobiť. Chceli by ste vrátiť láskavosť pozitívnym spôsobom? Skúste ako darček pre blízkeho vybrať inšpiratívny obraz, ktorý sa môže stať práve tým pravým podnetom preto, aby urobil krok vpred k lepšiemu životu. Podľa učenia Feng shui by mal takýto obraz s inšpiráciou visieť v každej spálni rovno oproti posteli. Aby vo vás vyvolal kladný impulz ihneď po prebudení a vy ste si udržali toto naladenie po celý deň. Niekoho môže podnietiť krásna príroda, iného abstrakty alebo citáty, výber je len na vás.

Naše ručne maľované obrazy pre inšpiráciu

Inšpiratívne maľované obrazy vám môžu zmeniť život, postoje aj myslenie. Upokojiť vašu dušu a vedomie. Motivovať vás k novým víziám, dodať vám odhodlanie pre nové začiatky. Ak potrebujete nutne vo svojom živote nejaký podnet, táto kategória obrazov je pre vás tým pravým. Doprajte dávku energie, sily a pozitivizmu aj ľuďom okolo seba. Napríklad zaveste ručne maľovaný obraz pre inšpiráciu do kancelárie alebo ho niekomu darujte. Impulz sa predsa zíde každému v akejkoľvek situácii.

YTdiN