S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

TOVAR V AKCII


Maľované obrazy na stenu pre INŠPIRÁCIU

Veľmi nás teší váš obrovský záujem o naše ručne maľované obrazy, ktorými si tak radi skrášľujete svoje interiéry. Blížia sa sviatky a je vidieť, aké máte veľké srdce, pretože sa tešíte z toho, že nimi prekvapíte aj svojich milovaných. Aj napriek tomu, že naši umelci maľujú zo všetkých svojich síl, prosíme vás, aby ste pred objednaním tohto druhu produktu, kontaktovali náš zákaznícky servis buď emailom, alebo prostredníctvom chatu. Pravdepodobne sa môže doba dodania pri konkrétnom obraze navýšiť a neradi by sme vás zavádzali. Naše milé kolegyne vám radi poskytnú úplné informácie ku konkrétnemu maľovanému obrazu.


TIP NA DARČEK – Autorské reprodukcie z kolekcie LIPA

 


novinka
akcia


novinka
akcia


 

naša cena 64,82 €

akcia


novinka
akcia


 

naša cena 70,38 €

novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


akcia


 

naša cena 88,23 €

novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


novinka
akcia


akcia


novinka
akcia


Nechajte váš domov nasiaknúť inšpiráciou

Inšpirácia je nevedomé vzplanutie tvorivosti v literárnom, hudobnom alebo inom umeleckom odvetví. Môže sa nachádzať všade a vo všetkom. Otvorte oči a pozrite sa na svet okolo seba. Je predsa taký inšpiratívny. Ak sa budete obklopovať inšpiratívnymi obrazmi, bude aj váš život kvalitnejší. V minulosti sa verilo, že takýto podnet pochádza od bohov, ktorí ho vnuknú človeku ako akýsi dar.

Čo pre vás znamená inšpirácia?

V gréckom myslení inšpirácia znamenala, že básnik alebo umelec by šiel do extázy alebo do božského poetika, božského šialenstva. On alebo ona by boli premiestnení mimo svoju vlastnú myseľ a nútení stelesniť myšlienky bohov a bohýň. V modernej psychológii sa inšpirácia často neštuduje, ale vo všeobecnosti sa považuje za úplne interný proces.

Motivoval vás už niekto, aby ste výrazne zmenili svoj život, vďaka čomu ste sa stali zdravšími, šťastnejšími alebo viac uspokojenými? Ak áno, chápete rozdiel, ktorý môže pozitívny podnet v živote človeka spôsobiť. Chceli by ste vrátiť láskavosť pozitívnym spôsobom? Skúste ako darček pre blízkeho vybrať inšpiratívny obraz, ktorý sa môže stať práve tým pravým podnetom preto, aby urobil krok vpred k lepšiemu životu. Podľa učenia Feng shui by mal takýto obraz s inšpiráciou visieť v každej spálni rovno oproti posteli. Aby vo vás vyvolal kladný impulz ihneď po prebudení a vy ste si udržali toto naladenie po celý deň. Niekoho môže podnietiť krásna príroda, iného abstrakty alebo citáty, výber je len na vás.

Naše ručne maľované obrazy pre inšpiráciu

Inšpiratívne maľované obrazy vám môžu zmeniť život, postoje aj myslenie. Upokojiť vašu dušu a vedomie. Motivovať vás k novým víziám, dodať vám odhodlanie pre nové začiatky. Ak potrebujete nutne vo svojom živote nejaký podnet, táto kategória obrazov je pre vás tým pravým. Doprajte dávku energie, sily a pozitivizmu aj ľuďom okolo seba. Napríklad zaveste ručne maľovaný obraz pre inšpiráciu do kancelárie alebo ho niekomu darujte. Impulz sa predsa zíde každému v akejkoľvek situácii.

NWRhZTBkZj