S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

» X. Darčekový poukaz
X. Darčekový poukaz

Milí zákazníci, chceme vám oznámiť, že darčekové poukazy posielame kvôli aktuálnej situácii len v elektronickej podobe. Prosíme vás preto, aby ste si pri kúpe poukazu vybrali platbu vopred. V prípade, že ste si objednali len poukaz, ktorý vám pošleme na e-mail, nemusíte platiť za dopravu. Uveďte preto, prosím, do poznámky objednávky: DOPRAVA ZDARMA. Inak váš poukaz nebude možné odoslať. Ďakujeme za pochopenie a prajeme pokojné dni.

1
. Darčekový poukaz v sume uvedenej na prednej strane je možné uplatniť si iba pri nákupe produktov v internetovom obchode www.obraznastenu.sk.

2. Po zakúpení bude darčekový poukaz odoslaný na adresu uvedenú kupujúcim.

3. Darčekový poukaz nie je možné použiť opakovane.

4. Platnosť darčekového poukazu je do jedného roku od dátumu jeho kúpy. O predĺženie platnosti poukazu je možné požiadať písomne mesiac pred uplynutím jeho platnosti (možnosť predĺženia je max. 1 mesiac).

5. Darčekový poukaz je prenosný. Jeho uplatnenie sa neviaže na osobu toho, kto si darčekový poukaz zakúpil.

6. Darčekový poukaz si nie je možné uplatniť pre vyplatenie uvedenej sumy poukazu v hotovosti.

7. Rozdiel, ktorý by vznikol ak by suma poukazu bola vyššia ako kúpna cena produktu či produktov, nepreplácame.

8. Ak by vznikol rozdiel, ktorý by vznikol ak by suma poukazu bola nižšia ako cena produktu či produktov, je potrebné tento rozdiel doplatiť, a to buď platbou vopred na účet, alebo bude rozdiel uhradený pri prevzatí dobierky.

9. Po obdržaní darčekového poukazu preberá zodpovednosť za jeho stav a použitie kupujúci. Darčekový poukaz je možné vrátiť do 7 dní od jeho obdržania kupujúcim.

NWM5NDM