S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

Farebná išpirácia


 

naša cena 106,30 €

Black FRIDAY
novinka


 

naša cena 35,90 €

novinka


 

naša cena 35,90 €

novinka


 

naša cena 25,90 €

novinka


 

naša cena 25,90 €

novinka


 

naša cena 44,90 €

novinka


 

naša cena 29,90 €

novinka


 

naša cena 29,90 €

novinka


 

naša cena 44,90 €

novinka


 

naša cena 26,93 €

novinka
Black FRIDAY


 

naša cena 49,90 €

novinka


 

naša cena 44,90 €

novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


 

naša cena 72,50 € 

naša cena 119,90 €

Black FRIDAY


novinka
Black FRIDAY


 

naša cena 10,90 € 

naša cena 10,90 € 

naša cena 10,89 € 

naša cena 10,90 €novinka


Čarovné dúhové viacfarebné obrazy oživia každý priestor!

Každá farba má svoj osobitý význam a vy neviete, ktorá sa hodí práve do vášho interiéru? Alebo chcete podporiť kreativitu, hravosť a spontánnosť? Neviete, ktorá farba je pre vás tá práva, alebo sa vám zdajú jednofarebné veci nudné? Prečo si zvoliť jednu, keď si ich môžete vybrať všetky?! Naše viacfarebné obrazy vám to umožnia! Farby dúhy pekne pokope sú predsa okúzľujúce.

Ako vzniká dúha?

Dúha je meteorologický jav, ktorý je spôsobený odrazom, lomom a rozptylom svetla skrz vodné kvapôčky. Vďaka tomu sa na oblohe deje zvláštna vec - môžeme vidieť všetky farby spektra pokope. Dúhy sa vyskytujú často v mytológii a boli používané v aj umení, literatúre, politike či vo firemných logách. Odpradávna fascinoval tento viacfarebný jav ľudí po celom svete. Dával im pocit šťastia a tajomstva. Je to tak nádherné a čarovné! Presne takýto zážitok nesú v sebe aj naše viacfarebné obrazy na plátne.

Význam farieb

Veda, ktorá sa venuje významu farieb a vplyvu jednotlivých farieb na človeka sa nazýva psychológia farieb. Každá farba má svoj význam a inak vplýva na myseľ, pocity a vnímanie človeka. Kým červená je farba mocná, modrá upokojuje a oranžová zvyšuje kreativitu. Fialová je zahalená rúškom tajomstva, žltá spôsobuje radosť a šťastie, hnedá je elegantná.

Zelená je farbou života, ružová podnecuje city a lásku. Každá farba má svoje čaro. Ak si však nedokážete vybrať, ideálnym doplnkom do vašej izby budú práve naše viacfarebné obrazy plné hravosti, kreativity, optimizmu a dúhového kúzla. Spontánne a fantastické - presne také je spojenie farieb do viacfarebného umeleckého diela.

Naše viacfarebné obrazy na plátne

Sú vkusné, živé, žiarivé a sú perfektným doplnkom každého interiéru - naše viacfarebné obrazy na plátne. Či už do detskej izby, spálne, obývačky alebo kancelárie, do každej miestnosti dokážu priniesť optimizmus a kreativitu. Stačí si vybrať svoj obľúbený motív z našej bohatej ponuky!

 

OTI3OTFh