50 odtieňov HNEDEJ


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka
Super zľava


novinka


novinka


novinka


novinka


Výživná hnedá plná elegancie

Hnedá farba je farba zložená. Konkrétne ju tvoria všetky základné farby - červená, žltá a modrá. Taktiež sa dá dosiahnuť pridaním čiernej do oranžovej. Podľa prieskumov je hnedá najmenej obľúbená farba, možno preto, že sa nachádza všade okolo - v prírode, v pigmentácii ľudských vlasov, pokožky či očí. Aj keď sa farba kávy občas považuje za nudnú a neutrálnu, má v sebe určitý náboj elegancie, stability a tepla, ktorý môžeš do svojho domova priniesť vďaka našim obrazom.

Hnedá farba v histórii a kultúre

Táto farba sa používa v umení už od praveku. Najviac využívaná však bola v 17. a 18. storočí, keď Rembrandt začal vo svojich obrazoch využívať šerosvit. Neskôr sa farba dreva stala farbou prirodzenosti a zdravia - hnedý chlieb, cukor, prírodný papier. Stala sa aj obľúbenou farbou vojenských uniforiem vďaka svojej dostupnosti a nízkej viditeľnosti v prírode. Využíva sa v spojení so zelenou na sprostredkovanie recyklácie, ekológie a prírody. Hnedá farba ovplyvňuje myseľ a telo tým, že vytvára dojem bezchybnosti, stability a mieru. Spája sa s históriou a navodzuje pocit relaxácie a tepla.

Hnedá a Feng Shui

Z pohľadu Feng Shui ide o naozaj komplikovanú farbu. Hlbšia hnedá farba predstavuje prvok dreva Feng Shui. Svetlá a jemná zastupuje prvok zeme. Táto farba sa spája s báječnou tmavou čokoládou, gurmánskou kávou a krásnym mahagónovým drevom. Hnedý obraz je skvelým doplnkom kuchyne či obývačky, ale aj spálne. Vďaka svojej bohatej a hlboko vyváženej prítomnosti Feng Shui môžu tieto odtiene priniesť do vášho domova výživnú energiu a pri správnom použití ponúknuť zdravie, bohatstvo a stabilitu. Ak si chcete zachovať vnútornú rovnováhu, obraz v zemitých odtieňoch je pre vás tým pravým!

Naše obrazy na plátne v odtieňoch hnedej

Potrebuješ vo svojom živote energiu, zdravie a istotu? Tak sú pre teba naše obrazy z tejto kategórie ako stvorené. Perfektne sa hodia do akéhokoľvek interiéru a dajú sa zladiť s mnohými inými odtieňmi doplnkov. Najlepšie využitie nájdu v kuchyni, obývačke či kancelárii. Obrazy na plátne v zemitých odtieňoch sú možno neutrálne, ale zato elegantné a vyvážené.

 

ODk5Y