» Spôsob platby a dodanie
Spôsob platby a dodanie

 

Akým spôsobom môžem platiť za objednaný tovar?

Za tovar možete zaplatiť dvoma spôsobmi. Buď vopred na účet, alebo pri prevzatí (príplatok k poštovnému 1,79 €).

 

Ak si objednám viac produktov koľko zaplatím za poštovné?

Ak si v jednej objednávke objednáte viac produktov, platíte len jedno poštovné.

 

Môžem platiť aj na dobierku?

Áno, je možné platiť i na dobierku, teda pri prevzatí zásielky. Príplatok k poštovnému pri dobierke je 1,79€. Spôsob platby si určíte už pri kúpe v nákupnom košíku.

 

Je možný aj osobný odber?

Osobný odber je možný v sídle firmy, teda v Snine na ulici Strojárska 603/85. Pred osobným odberom je však potrebné, aby ste nás telefonicky alebo e-mailom vopred kontaktovali. Následne bude dohodnutý s Vami termín pre osobný odber.

Milí umelci a tvorivci,
vzhľadom k aktuálnej situácii sme aj u nás zaviedli preventívne opatrenia. Informujeme vás, že STÁLE DORUČUJEMEV prípade osobného odberu ale nebude až do odvolania možné vyzdvihnutie objednávok. Prosíme vás, aby ste si radšej zvolili dodanie kuriérskou spoločnosťou, ktorá urobí maximum pre bezpečné doručenie vášho balíčka.
Ak máte karanténu, prosím, informujte o tom kuriéra, a ten vám nechá balík pred dverami. Uprednostnite z rovnakých dôvodov aj platbu vopred na účet. Kuriéri budú upúšťať aj od podpisovania zásielok. V prípade ďalších zmien vás budeme informovať.
Ďakujeme vám za pochopenie.

Aká je doba dodania?

Doba dodania je spravidla 5 pracovných dní, maximálne 10 pracovných dní. Doba dodania začína plynúť od prijatia platby na účet (platba vopred na účet) alebo od prijatia objednávky s voľbou platby na dobierku.

 

Ak mi nebol objednaný tovar doručený v stanovenej dobe dodania, ako mám postupovať?

V takomto prípade je potrebné, aby ste nás kontaktovali e-mailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára na stránke. Následne Vás do max. 48 hodín bude pracovník Centra služieb zákazníkom kontaktovať.

YjZjMDdj