Maľované obrazy AFRIKA

Veľmi nás teší váš obrovský záujem o naše ručne maľované obrazy, ktorými si tak radi skrášľujete svoje interiéry. Blížia sa sviatky a je vidieť, aké máte veľké srdce, pretože sa tešíte z toho, že nimi prekvapíte aj svojich milovaných. Aj napriek tomu, že naši umelci maľujú zo všetkých svojich síl, prosíme vás, aby ste pred objednaním tohto druhu produktu, kontaktovali náš zákaznícky servis buď emailom, alebo prostredníctvom chatu. Pravdepodobne sa môže doba dodania pri konkrétnom obraze navýšiť a neradi by sme vás zavádzali. Naše milé kolegyne vám radi poskytnú úplné informácie ku konkrétnemu maľovanému obrazu.


TIP NA DARČEK – Autorské reprodukcie z kolekcie LIPA

 


Ak milujete jedinečnosť, etno obraz si u vás nájde svoje miesto

Etno štýl je inšpirovaný rôznorodosťou mnohých fascinujúcich národov. Má rád teplé a príjemné farby, prepracované detaily a vzory, je výrazný a odvážny. Veci v tomto dizajne vyzerajú zámerne chaoticky. Obrazy sú podnetné a zaujímavé už na prvý pohľad. Ak si zvolíte ručne maľovaný etno obraz, ako doplnok do svojho interiéru, určite to neoľutujete. Do svojho príbytku s ním prinesiete skutočné teplo domova.

Obrazy plné farieb, vzorov a chuti do života

Interiér v etno štýle je skutočnou reprezentáciou avantgardného životného štýlu, ktorý je známy svojím dobrodružným a bezstarostným duchom. Niektoré trendové a moderné variácie interiéru zahŕňajú vzory inšpirované juhozápadným či marockým štýlom. Najlepší spôsob ako priniesť do svojho interiéru etno nádych, je určite nápadný ručne maľovaný obraz na viditeľnom mieste. Umelecký smer inšpirovaný prírodou rozmazáva hranicu medzi interiérom a exteriérom. Prvky fauny a flóry v živých teplých farbách vás prenesú do sveta iných kultúr a národov. Vytvorte vďaka rastlinným vzorom na obrazoch a doplnkoch pocit uvoľnenej energie.

Etno už dávno nie je len spomienkou na zlaté časy hippies, keď sa tento smer stal symbolom boja proti vojne a lásky k prírode. Robí z nás voľnomyšlienkárov, svetobežníkov, cestovateľov a milovníkovy rôznych kultúr a svetonázorov. Rozhodnite sa pre ruské, mexické, indiánske či sicílske vplyvy, výber je len na vás. Originálne vzory a farebnosť vytvárajú neodolateľnú kombináciu, ktorá prinesie vďaka našim ručne maľovaným obrazom vysoký štýl aj do vášho domu či kancelárie.

Naše maľované obrazy na stenu v etno štýle

V kategórii etno štýlu nájdete originálne maľované obrazy plné farieb, vzorov a prírodných motívov. Všetko v krásnych teplých odtieňoch, ktoré dodajú vášmu domovu ten pravý rozmanitý etno nádych. Ak je vaša hlboká duša pripravená na tieto mnohostranné vibrácie, neváhajte a vyberte si obraz na plátne z našej bohatej ponuky.

Njg4NmRmM