S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

Maľované obrazy LÁSKY

Veľmi nás teší váš obrovský záujem o naše ručne maľované obrazy, ktorými si tak radi skrášľujete svoje interiéry. Blížia sa sviatky a je vidieť, aké máte veľké srdce, pretože sa tešíte z toho, že nimi prekvapíte aj svojich milovaných. Aj napriek tomu, že naši umelci maľujú zo všetkých svojich síl, prosíme vás, aby ste pred objednaním tohto druhu produktu, kontaktovali náš zákaznícky servis buď emailom, alebo prostredníctvom chatu. Pravdepodobne sa môže doba dodania pri konkrétnom obraze navýšiť a neradi by sme vás zavádzali. Naše milé kolegyne vám radi poskytnú úplné informácie ku konkrétnemu maľovanému obrazu.


TIP NA DARČEK – Autorské reprodukcie z kolekcie LIPA
novinka
akciaUdrž si pocit lásky s našimi maľovanými obrazmi

Poznáš ten úžasný pocit zamilovanosti? Keď vidíš celý svet cez ružové okuliare. Všetko je zrazu také krásne, problémy úplne zmiznú. Škoda, že tento pocit trvá len krátku chvíľu a opäť sa stratí. Chceš aby tu zostal? Máme pre teba riešenie! Vyber si niektorý ručne maľovaný obraz s motívmi lásky a buď zamilovaná tak dlho, ako len budeš chcieť. Pretože, narozdiel od lásky k ľuďom, láska k umeniu je večná a nekonečná.

Láska v umení aj v živote

Láska na obraze, to nie sú len srdiečka, červená a ružová farba. Je to všetko, čo v tebe vyvolá ten známy pocit motýľov v bruchu a nezvyčajného pokoja. Zahŕňa celý rad silných a pozitívnych emocionálnych a duševných stavov. Existuje nekonečný počet druhov tohto hlbokého citu. Príkladom tohto rozsahu významov je to, že láska matky sa líši od tej, ktorú cíti manžel či manželka a líši sa od ďalšej, ktorú pocítiš napríklad k jedlu. Láska najčastejšie označuje pocit silnej príťažlivosti a emocionálneho pripútania.

Ak však nájdeš v sebe lásku k umeniu, uvidíš svet úplne inými očami. Je to nezvyčajný zážitok, stav alebo pocit. Ako povedal známy ruský spisovateľ: „Umenie a láska pôsobí ako slnko - prebúdza energiu.“ Prebuďte ju aj u seba doma s ručne maľovanými obrazmi. V priebehu dejín umenia priťahoval koncept milosti umelcov vo všetkých oblastiach života. Tento cit fascinuje ľudí odjakživa. Snažia sa ho stvárniť, dať mu štruktúru, určitý zjav. Možno preto vznikali maľby plné najkrajšieho citu. Naplň svoj domov, kanceláriu alebo akýkoľvek interiér ľúbosťou. Vyber si jeden z našich najimpulzívnejších ručne maľovaných obrazov.

Naše ručne maľované obrazy lásky

Dostala si aj ty chuť zaobstarať si nejaký emóciami nabitý obraz? Máme pre teba v ponuke hneď niekoľko. Od klasických srdcových motívov až po skutočnú lásku zobrazenú maľbou na plátne. Takýto ručne maľovaný obraz lásky prinesie do priestoru pozitívnu energiu, pokoj a cit, ktorý možno zmení tvoj život k lepšiemu.

ZWE0YzhhY